FELLNE

Shitet nga: ---///---- 20 Pri 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
.shien fellnet per golf 4 pasad .audi wv,, etj felgat jon te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim