FELLNE 15-16

Shitet nga: Liridon 07 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 dhe 16 shume te mira dhe ne gjendje te rregullt . Qmimi me marrveshje me mundsi ndrrimi.
+4915772441942 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim