FELLNE 18 dhe 15 edhe goma te veres

Shitet nga: Liridon 30 Qer 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18 dhe 15 me goma te reja. Fellnet jane shume te mira dhe ne gjendje te rregullt.per golf 4 bora audi plus fellne per mercedes te reja te ardhun nga zvicrra etj kom edhe guma 15 me c 16 c 4 guma 18 ju mirpresum shitet edhe golf 4 pres blers serioz 045 629 792


VIBER +4915772441942
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim