FELLNE 18 dhe 15

Shitet nga: Liridon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18 dhe 15 me goma te reja. Fellnet jane shume te mira dhe ne gjendje te rregullt.per golf 4 bora audi etj

VIBER +4915772441942
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim