FELLNE 195/65R15 PER FORD

Shitet nga: naser 07 Krr 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
FELLNE ME GOMA PER FORD PER MA SHUM INFO 045699970
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim