FELLNE PER OPEL

Shitet nga: BUJAR 12 Shk 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN FELNET ME GUMA

044777676
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim