FELLNE

Shitet nga: Xxxxx 23 Mar 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellene origjinale per golf 6 shum te mira 16 me guma michelin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim