Felga 15

Shitet nga: felga 15 11 Shk 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes felne 15 me gjith guma felgat skan kerkun asnje grrith ne foto sjan bash t lane mir por jan po thuajse t reja goma dy jon me te mira dy me te dopta per me shum informata mund te kontaktoni ne viber +38649252063
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim