Felga per golf IV

Shitet nga: Shkëlqimi 07 Mar 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes felgat per golf IV te perdorura po shum te mira me guma te mira dy jan te dimrit dhe dy jan te veres por jan shum te mira
Felgat jan 17"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim