Fellga-16

Shitet nga: nehat 07 Shk 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's fellnet 16 jan per golf 4 jan shum te mira te rujtne nuk kan gritha app ndo nje shej dhe nuk jan te lakun jap me garancion dhe mud ta ifprmoni ne tel:027-116-463
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim