Fellga 17sh per audi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: euro com 16 Mar 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me goma mesatare te veres
Viber
0037745524522
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim