Fellga 19sh per Audi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne Eurocom 16 Mar 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me goma veres dhe jan per te gjitha llojet e audis moedelet e reja
Viber : 0037745524522
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim