Fellga 19sh per BMW serie7

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: euro com 16 Mar 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me goma vere dy tgjana dy tngushta
0037745524522
Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim