Fellga 19sh per Bmw X5 me goma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: auto fellne EuroCom 16 Mar 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me goma veres
0037745524522
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim