Fellga Mercedesit Avangard 205/55/R16

Shitet nga: Avangard 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fwllnw per Mercedes Avangard 205/55/R16
fellnet jan si po duken ne foto edhe jan me guma te mira edhe vitin ekan 2009/2010
per informata tjera na kontakoni ne nr tel 049 800 010 edhe 044 43 99 41
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim