Fellga per Mercedes avangard 17sh

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne Eurocom 14 Maj 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me goma shum te mira
Viber. 0037745524522
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim