Fellga per audi. 18sh

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: euro com 13 Maj 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me goma vere te mira
0037745524522
Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim