Fellga per audi 18sh

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne Eurocom 16 Mar 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me goma veres
Viber. 0037745524522
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim