Fellga per bmw X5 dhe X6 22sh

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: euro com 16 Mar 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Me goma mesatare
Viber
0037745524522
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim