Fellka

Shitet nga: Vu 13 Sht 07:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Fellka me gum 17 235.45 m+s te swiss
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim