Fellna 18 coll

Shitet nga: veli 04 Mar 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes felln 18 jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim