Fellne & Goma LALI

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne Lali Dje 09:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Në ''Auto Fellne LALI'' mund të gjeni Fellne dhe Goma të ndryshme me dizajne dhe cilësi të lartë.
Modelet e fundit me kualitet të lart bëjnë produktet tona të jenë unike.
Sigurojeni, dhe bëjeni veturë tuaj të duket më e bukur me ️zgjedhje pa fund dhe çmime super të lira.
Gjendemi në Magjistralen Prishtinë - Mitrovicë, përkatësisht në Pestovë.
Na kontaktoni në : +377 44 52 52 66
Ju mirëpresim ''Auto Fellne LALI''
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim