Fellne (Me Goma)

Shitet nga: Fatmir 12 Dhj 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne alumini per AUDI 15 me 4 shtrafa (kater bira), 195/65R15
Kualitet i garantuar nga Gjermania
Kontaktoni ne Email,Viber dhe Telefone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim