Fellne per X5 X6 2009 M.Paket Modifikant dhe x..

Shitet nga: Auto Fellne Lali 04 Mar 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per X5 X6 2009 M.Paket Modifikant dhe x6 20 coll me goma

Fellga Felge Disqe goma
viber +37744 52 52 66
facebok: Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim