Fellne

Shitet nga: Endrit 31 Tet 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 3 felln per golf 4 15she jon me 5 shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim