Fellne

Shitet nga: muhamet 12 Nën 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 she shum te rujtne nuk jon te dredhta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim