Fellne

Shitet nga: Agim 06 Dhj 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17-she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim