Fellne

Shitet nga: Gzim 07 Shk 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne te golf 4-shit 16-she shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim