Fellne 14

Shitet nga: Kadri 28 Shk 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet Jon 14 me 2 Goma 2 Tjera jon pa goma Boj ndrrim me 15 me te cilat i bin vv t2shit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim