Fellne 14

Shitet nga: Kadri 01 Mar 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon 14 me 5 vrima 2 fellne jon me goma 2 tjera skan goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim