Fellne 15 COLL

Shitet nga: Ismail 20 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES Fellne 15 COLL.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim