Fellne 15 coll per Reno Clio

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne Lali 03 Qer 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 coll per Reno Clio
Fellga Felge Disqe goma
viber +37744 52 52 66
facebok: Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim