Fellne 15 coll

Shitet nga: Habib 18 Shk 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne nr 15 me guma bajn per Opel vw Bmw reno fiat etj ose boj Ndrrim me Fellne Met mdhaja e mat xhana por Me 4 Vrima per Ma shum kontakto n tel Ose n wiber +38649555045
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim