Fellne 15 per Golf 3 2 Pasat

Shitet nga: Arsim 22 Mar 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet. Per. Wv. Golf 3golf2. Pasat. Jon 15. Pa guma. Nuk dridhin per info. Tell 043849258
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim