Fellne 16- she per golf 4

Shitet nga: arber 31 Mar 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne dhe goma 16 per golf 4 ne gjendje te mire gomat mesatare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim