Fellne 16 AUDI A3 A4

Shitet nga: Shpend 10 Jan 07:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 16 per audi.. Fellne jan shum te rujtne jan me guma tveres michelin 205/55/16
Viber
+37744999249
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim