Fellne 16 coll

Shitet nga: Privat 28 Gsh 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Feline me Goma te reja 16 she
Per Audi a4
Golf 5 - 6 - 7
Passat cc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim