Fellne 16 coll per BMW 530 me goma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne Lali 26 Krr 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 coll per BMW 530 me goma
Fellga Felge Disqe goma
viber +37744 52 52 66
facebok: Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim