Fellne 16

Shitet nga: nexhmedin 11 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne jane te ardhura nga Suedia dhe jane ne gjendje shume te mire...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim