Fellne 16she

Shitet nga: Genti 25 Jan 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16sh
Me ka 4 bulona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim