Fellne 17

Shitet nga: Newi 19 Sht 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 17 me 10 bira
Plus me goma dhum tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim