Fellne 17

Shitet nga: Fellne 27 Jan 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17 gomat e reja shum te rujtne per passat audi t4 t5 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim