Fellne 17 coll per Mercedes me Goma dimrit M+S

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne Lali 07 Nën 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 coll per Mercedes me Goma dimrit M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim