Fellne 17 coll

Shitet nga: Ferki 10 Shk 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 per golf jan te 4 me guma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim