Fellne 17 me goma shum tmira për vw edhe mersedes

Shitet nga: Astrit 17 Pri 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jon shum dokshme i bajn mercedesit passat sharan turan qito kerre ikena prevu nr tel viber +37744221787
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim