Fellne 17Coll per Mercedes C-klas E-klas

Shitet nga: Ekrem 04 Dhj 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per mercedes nr17
Thujese t reja +38649111306 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim