Fellne 18 coll per Q7

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne Lali 20 Tet 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18 coll per Q7

Fellga Felge Disqe goma
viber +37744 52 52 66
facebok: Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim