Fellne 18 coll per golf, audi.

Shitet nga: loli 05 Shk 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ose boj ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim