Fellne 18 inch Originale Mercedes E klas C k

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne LALI Dje 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes Fellne 18 inch Originale Mercedes E klas C klas me goma Brigistone 2014

viber +37744 52 52 66
facebok Auto fellne LALi
instagram Fellnelali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim