Fellne 18 për golf 5,6,7

Shitet nga: Fetah 09 Sht 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

410 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim